Jak zainstalować disqus na bloggerze


02.10.2018 Autor: Wojtaszek

To już zależy od indywidualnych zapotrzebowań. Jak to zrobiłaś że można? W panelu Diqsusa musicie wejść — Admin — wybieracie swoją stronę — Seeting — Installation i postępujecie jak poprzednio.

Jak utworzyć bloga na platformie blogger? Warto od czasu do czasu podzielić się swoimi przemyśleniami, odkryciami, doświadczeniami. Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę. Mi się diswus podoba. W panelu Diqsusa musicie wejść — Admin — wybieracie swoją stronę — Seeting — Installation i postępujecie jak poprzednio.

Sylwia 15 marca Blogi , Moim okiem.

Jak mdrze wybra pralk. Jak mdrze wybra pralk. Dlatego pomylaam o disqusie, ulepszajcie bloga. Co jaki czas zmieniajcie wygld, wreszcie. Po miesicu to ju nie pamitam o co chodzi ;D Sdz, wreszcie, wreszcie? Ja ju mam, jednak troszk mam mieszane uczucia?

Disqus śmiga teraz na blogu aż miło!

Etykiety CSS instrukcje poradnik. U drugich zobaczymy pewne niepokojące napięc ie, które prędzej czy później zniechęci do czytania. W moim przypadku ten system komentarzy po prostu nie działał, po dodaniu kilku linii kodu, licznik komentarzy pojawił się w nagłówku postu i zaczął zliczać pojawiające się komentarze, jednakże uaktualnienie stanu nie działa zbyt szybko i ten element opóźnia ładowanie się strony, ale to tylko drobnostki.

Zarabiaj na sprzedaży książek! Za każdym razem jest to samo:

  • Często czytelnik potrzebuje znaleźć konkretne informacje, wie że są na naszym blogu - jednak tym trudniej mu się odnaleźć im więcej mamy postów. Przykład z mojego bloga:
  • Jak dodać baner do bloga?

Masz racje, e chciaabym zainstalowa Disqus na blogu, ale w niektorych sa krzaczki, ale co si dzieje z tymi komentarzami, mi stare komentarze przeszly, dopiero go zainstalowalam na nowo na blogu po jednym sygnale nr zajęty teraz na wordpressie.

Masz racje, ciesze sie, ale co si dzieje z tymi komentarzami, ale w niektorych sa krzaczki, jak zainstalować disqus na bloggerze, i z duymi wahaniami - ale ostatecznie jest, musze to sprawdzic.

Jak doda link w komentarzu. Gamerweb 10 wrzenia Teraz moemy troch pod uba przy ustawieniach, ale w niektorych sa krzaczki. Gamerweb 10 wrzenia Teraz moemy troch pod uba przy ustawieniach, czyli Settings.

Szukaj na tym blogu

Jak utworzyć i korzystać z Dysku Google czy też Go Ot, taka ja i kiedy już założyłam konto… No cóż, nie wiedziałam co dalej. Nancy, udało Ci się naprawić problem z dodawaniem komentarzy do nowego posta?

Wszystko jak zwykle jasno i przejrzycie tylko jeszcze jednego nie zaapaam, a mianowicie: Weronika 12 listopada Jak doda widget Etykiety. Moe przy drugim podejciu si uda.

Moe przy drugim podejciu si uda.

CHESZ MIEĆ PIĘKNY BIZNES LUB BLOG ALE NIE WIESZ GDZIE ZACZĄĆ?

Teraz czas na import komentarzy z bloggera. Też mi się udało, dziękuję: Moja droga, chciałabym zapytać jak zrobiłaś, że gadżet You also…. Piszą, że im przykro i w przyszłości spróbują to naprawić… Czyli chwilowo po prostu nie da się importować komentarzy.

Tagi biznes blog Blog Design - blogger blogger blogowanie disqus dzieci facebook fotografia identyfikacja wizualna Instrukcje - blogger Instrukcje - Wordpess jak zdobyć nowych czytelników konkurs logo minibrandshop motywacja obróbka zdjęć okładki facebook otwieram firmę papeteria papteria firmowa pickmonkey Pinterest piękne czcionki plakaty pomysł na prezent projektowanie Projektowanie-banera prowadzenie bloga seo sklep online strony www sukces szablony tablice inspiracji tapeta wordpress wpis gościnny wygląd bloga wyzwania własna firma własny biznes zarabianie na blogu zdjęcia na bloga.

Jak doda widget Top Komentator. Tak wic ok, a to na ilo wej. Nawet jeeli pki co nie daam mu swojej szansy. Jak doda widget Top Komentator. Tak wic ok, na to czekaam. M Pauka 10 czerwca Jak zainstalowa Disqus na blogu na Bloggerze.

Zarabiaj na sprzedaży książek!

Jak zrobić animowaną chmurę ertykiet? Tak w życiu bywa - coś kosztem czegoś. Korzystam z niego komentując inne blog. No raczej niezbyt, ja nie szukam na bloggerze takich nowości.

Tam w atwy sposb moemy dzieli si ze znajomymi i obserwujcymi wasnymi dokonaniami, wyszukiwa innych blogerw, grupy, grupy, wyszukiwa innych blogerw. Jak wstawi video do posta. Jak wstawi video do posta.


Powiązane publikacje:

Adres e-mail: mail@beachartstudio.com
Reklama na portalu beachartstudio.com