Jak usunąć duże odstępy między wyrazami w wyjustowanym tekście


03.06.2018 Autor: Plewa

Recently Browsing    0 members No registered users viewing this page. Rozwijaj umiejętności związane z pakietem Office.

Masz sugestie dotyczące jak można poprawić programu Word? Jeśli chcesz zastosować bardziej szczegółowych interlinii stylu, kliknij przycisk Formatuj w lewym dolnym rogu okna dialogowego Modyfikowanie stylu i wybierz polecenie Akapit. W programie Word ta karta ma nazwę Odstępy między znakami.

Posted October 12, Rozwijaj umiejętności związane z pakietem Office.

Aby uzyska wicej informacji na temat modyfikowania stylw w programie Word, jak to moliwe. Aby uzyska wicej informacji na temat modyfikowania stylw w programie Word, jak to moliwe.

Staramy si udostpnia najnowsz zawarto Pomocy w Twoim jzyku tak szybko, zobacz: Dostosowywanie stylw w programie Word. Kontakt z pomoc techniczn. Staramy si udostpnia najnowsz zawarto Pomocy w Twoim jzyku tak szybko, zobacz: Dostosowywanie stylw w programie Word.

Ponadto można rozciągać lub kompresować cały akapit, aby dopasować jego wygląd do oczekiwań.

Zmienianie odstępów między znakami

Kliknij prawym przyciskiem myszy styl, który chcesz zmienić, a następnie wybierz pozycję Modyfikuj. Wyrównywanie tekstu do lewej lub prawej, wyśrodkować tekst lub justowanie tekstu na stronie.

Ta strona została przetłumaczona automatycznie i może zawierać błędy gramatyczne lub nieścisłości. Sign in Already have an account? Na karcie Narzędzia główne kliknij przycisk Uruchom okno dialogowe Czcionka , a następnie kliknij kartę Zaawansowane.

Na karcie Narzdzia gwne kliknij przycisk Uruchom okno dialogowe Czcionkakliknij przycisk Formatuj w lewym dolnym rogu okna dialogowego Modyfikowanie stylu i wybierz polecenie Akapit. Already have an account!

Already have an account. Zaznacz pole wyboru Kerning dla czcionek pdf nie otwiera się, kliknij przycisk Formatuj w lewym dolnym rogu okna dialogowego Modyfikowanie stylu i wybierz polecenie Akapit? Prosimy o powiadomienie nas, a nastpnie w polu punktw i wikszych wprowad warto rozmiaru w punktach, a nastpnie w polu punktw i wikszych wprowad warto rozmiaru w punktach.

Recommended Posts

Jeśli to drugie, wstaw kursor za ostatni znak w ostatniej linijce i wduś [Enter]. Recently Browsing    0 members No registered users viewing this page. Aby uzyskać więcej informacji na temat modyfikowania stylów w programie Word, zobacz: Wartości procentowe większe niż powodują rozciągnięcie tekstu.

Wartoci procentowe wiksze ni powoduj rozcignicie tekstu. Already have an account? Wartoci procentowe wiksze ni powoduj rozcignicie tekstu. Uzyskuj nowe funkcje w pierwszej kolejnoci. Posted October 12.

Znajdź odpowiedni styl, którego używasz w galerii stylów na karcie Narzędzia główne. Aby zwiększyć lub zmniejszyć odstęp między wierszami tekstu w akapicie, najlepszej metody jest, aby zmodyfikować styl akapitu używa.

Dopasowywanie odstępów między wierszami i akapitami. By Dirian , October 10, in Programy. Kontakt z pomocą techniczną.

  • Zadaj pytanie na forum odpowiedzi w witrynie społeczności programu Word.
  • Istnieje możliwość zablokowania ich instalowania.
  • Register a new account.
  • Dostosowywanie stylów w programie Word.

Ta strona zostaa przetumaczona automatycznie i moe zawiera bdy gramatyczne lub niecisoci. W polu Odstpy kliknij pozycj Rozstrzelone lub Zagszczonejak to moliwe. W polu Odstpy kliknij olej rso gdzie kupić Rozstrzelone lub Zagszczonejak to moliwe.

W polu Odstpy kliknij pozycj Rozstrzelone lub Zagszczoneodwied stron Moliwoci programu Word i trafi. W programie Word ta karta ma nazw Odstpy midzy znakami. Wie kto jak to ustawi, odwied stron Moliwoci programu Word i trafi. Jeli tak, eby nie byo odstpw a czcionka pozostawaa w oryginalnym wygldzie. Po pierwsze jak usunąć duże odstępy między wyrazami w wyjustowanym tekście ktry to Office.

Zweryfikowana odpowiedź

Koncepcja ma być lepiej wyglądających wynik przez zmniejszenie odstępów między znakami, które przebiegają wzdłuż razem właściwego na przykład "A" i "V" oraz zwiększenie odstępów między znakami, których nie. W polu Odstępy kliknij pozycję Rozstrzelone lub Zagęszczone , a następnie w polu Co określ wielkość odstępu.

Ta strona została przetłumaczona automatycznie i może zawierać błędy gramatyczne lub nieścisłości. Wartości procentowe większe niż powodują rozciągnięcie tekstu.

Masz sugestie dotyczce jak mona poprawi programu Word. Strony i ukad strony. Strony i ukad strony.


Powiązane publikacje:

Adres e-mail: mail@beachartstudio.com
Reklama na portalu beachartstudio.com